Giebnews tým a filozofie projektu

Jak vidí web nevidomí?
Karel Giebisch, CEO GiebNews.eu

Tento portál vznikl za účelem dokázat, že handicap ať je jakýkoli, není překážkou. Prostřednictvím zde publikovaných článků od redaktorů různého znevýhodnění, nahlédněte za oponu dosud neznámého světa. Poznejte život osob s handicapem z druhé strany.

Brzy zjistíte, že se ničím neodlišují od standardní společnosti. Je konec nesmyslných mýtů, pověr, dohadů. Uveřejňujeme zde čistou a nefalšovanou pravdu. O tom, že bariéry jsou minulostí. Existuje pouze jedna společnost a všichni jsme její součástí. Nevěříte? Stačí si přečíst pár článků a pochopíte.

Náš tým se skládá s handicapovaných redaktorů různého zaměření. Publikujeme zde osobní zkušenosti, zážitky, zmiňujeme se o technologických vychytávkách, ale též píšeme články na základě zadání. Reklamní slogany, upoutávky, reference. Stačí nás kontaktovat a něco společně jistě vymyslíme. Článek zpracujeme a rádi publikujeme v příslušné kategorii. Těšit se můžete na rozhovory se zajímavými a slavnými osobnostmi včetně jejich osobních zkušeností s handicapovanými.

Tento portál vznikl pod záštitou společnosti GiebHelp servis s.r.o., která tvrdě bojuje za inovace, odstraňuje bariéry, dodává znevýhodněným lidem zvláštní pomůcky a snaží se o jejich začleňování do standardní společnosti.